Inauguracja roku szkolnego to dla wszystkich uczniów i nauczycieli ważny dzień.
Podczas uroczystości rozpoczynającej nowy rok szkolny 2024/2025 pani Dyrektor Dorota Kaleta powitała wszystkich uczniów, rodziców, grono pedagogiczne oraz zaproszonych gości – wiceprezesa Zarządu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Firm Instalacyjnych i Serwisowych pana Artura Paliwodę i ppor. Dawida Adamczyka przedstawiciela Wojskowego Centrum Rekrutacji w Jarosławiu.
Życzenia do nauczyciel i uczniów skierowali również przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego.
Po uroczystej inauguracji roku szkolnego odbyły się spotkania uczniów z wychowawcami.

