19 marca uczennice klasy 1 LOb razem z panią pedagog Klaudią Kruczyńską oraz panią dyrektor Dorotą Kaletą uczestniczyły w II Regionalnym Kongresie Mediatorów Szkolnych i Rówieśniczych, który odbył się w Zespole Szkół spożywczych i Biznesowych w Jarosławiu.
Podczas kongresu przedstawiono ideę mediacji oraz zaprezentowano symulację procesu mediacyjnego. Gościem specjalnym wydarzenia była sędzia Anna Maria Wesołowska, która podkreśliła ważną rolę mediacji w relacjach społecznych.
Po wyśmienitym poczęstunku przygotowanym przez uczniów ZSSiB, odbyły się zajęcia warsztatowe z udziałem młodzieży, prowadzone przez Mediatorów Rówieśniczych.
Dziękujemy ZSSiB za zaproszenie i możliwość udziału w tym wspaniałym przedsięwzięciu!
