II Regionalny Kongres Mediatorów Szkolnych i Rówieśniczych

19 marca  uczennice klasy 1 LOb razem z panią pedagog Klaudią Kruczyńską oraz panią dyrektor Dorotą Kaletą uczestniczyły w II Regionalnym Kongresie Mediatorów Szkolnych i Rówieśniczych, który odbył się w Zespole Szkół spożywczych i Biznesowych w Jarosławiu.

Podczas kongresu przedstawiono ideę mediacji oraz zaprezentowano symulację procesu mediacyjnego. Gościem specjalnym wydarzenia była sędzia Anna Maria Wesołowska, która podkreśliła ważną rolę mediacji w relacjach społecznych.

Po wyśmienitym poczęstunku przygotowanym przez uczniów ZSSiB, odbyły się zajęcia warsztatowe z udziałem młodzieży, prowadzone przez Mediatorów Rówieśniczych.

Dziękujemy ZSSiB za zaproszenie i możliwość udziału w tym wspaniałym przedsięwzięciu!

II Regionalny Kongres Mediatorów Szkolnych i Rówieśniczych 1 II Regionalny Kongres Mediatorów Szkolnych i Rówieśniczych 2 II Regionalny Kongres Mediatorów Szkolnych i Rówieśniczych 3 II Regionalny Kongres Mediatorów Szkolnych i Rówieśniczych 4 II Regionalny Kongres Mediatorów Szkolnych i Rówieśniczych 5

udostępnij

Kalendarz

czerwiec 2026
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Media społecznościowe

E-Learning

Facebook

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

Skip to content