W dniu 5 grudnia odbyła się wyjątkowa Gala Wolontariatu, podczas której zostały uhonorowane osoby o wielkich sercach i ogromnym zaangażowaniu. Podczas wydarzenia wręczono podziękowania i drobne upominki wszystkim wolontariuszom, którzy na co dzień poświęcają swój czas, energię i pasję, by pomagać innym. To dzięki nim możemy budować środowisko pełne empatii, życzliwości i realnej chęci niesienia dobra. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom – za Waszą pracę, zaangażowanie i inspirujący przykład. To Wasze działania sprawiają, że świat staje się lepszy!


