Nasze uczennice wolontariuszkami podczas wydarzenia „Zdrowo Rosnę z KOWR”

16 czerwca uczennice naszej szkoły wraz z panią pedagog uczestniczyły w XXIII edycji wydarzenia„Zdrowo Rosnę z KOWR”, które odbyło się w Radawie. Organizatorem przedsięwzięcia było Jarosławskie Stowarzyszenie Oświaty i Promocji Zdrowia.

Nasze uczennice zaangażowały się w wydarzenie jako wolontariuszki, aktywnie wspierając organizatorów w przygotowaniu i prowadzeniu licznych atrakcji skierowanych do najmłodszych uczestników pikniku. Pomagały przy stanowiskach edukacyjnych, rekreacyjnych i animacyjnych, dbając o sprawny przebieg zaplanowanych aktywności oraz tworząc przyjazną i pełną życzliwości atmosferę dla dzieci i ich opiekunów.

Udział w wydarzeniu był dla młodzieży cenną okazją do rozwijania postawy społecznej, odpowiedzialności oraz umiejętności współpracy. Zaangażowanie naszych uczennic stanowi doskonały przykład aktywności na rzecz lokalnej społeczności oraz promowania idei wolontariatu wśród młodych ludzi.

Miłym akcentem było otrzymanie przez naszą szkołę pamiątkowej statuetki, przekazanej przez organizatorów w podziękowaniu za zaangażowanie i wsparcie wydarzenia. Wyróżnienie to jest wyrazem uznania dla pracy naszych wolontariuszek oraz działań podejmowanych przez szkołę na rzecz społeczności lokalnej.

Serdecznie dziękujemy uczennicom za ich zaangażowanie, poświęcony czas i godne reprezentowanie naszej szkoły podczas tego wyjątkowego wydarzenia.

1 2 3 4 5

udostępnij

Kalendarz

czerwiec 2026
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Media społecznościowe

E-Learning

Facebook

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

Skip to content