Sukces naszych piłkarzy w XX Memoriale Janusza Nowackiego

 

20 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XX Memoriale Janusza Nowackiego, który został rozegrany w Jarosławskim „Koperniku”. Po niezwykle emocjonujących i pełnych sportowej rywalizacji meczach reprezentacja Budowlanki wywalczyła znakomite II miejsce.

Naszą szkołę reprezentowali: Adrian Gac, Miłosz Wróbel, Mateusz Świerczek, Szymon Mikłasz, Aleksander Gamdzyk, Sebastian Szozda, Maciej Kłak, Igor Wilk oraz Kamil Rutkowski.

Reprezentacja Budowlanki zaprezentowała się znakomicie, dostarczając wielu sportowych emocji. Każdy mecz był pełen zaangażowania, determinacji oraz walki do ostatnich minut. Nasi uczniowie wykazali się nie tylko bardzo dobrą formą fizyczną, ale także umiejętnością współpracy i konsekwencją w realizacji założeń taktycznych

Opiekę trenerską nad drużyną sprawował pan Krzysztof Rokoszyński.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom osiągniętego wyniku oraz dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły!

Sukces naszych piłkarzy w XX Memoriale Janusza Nowackiego 1 Sukces naszych piłkarzy w XX Memoriale Janusza Nowackiego 2 Sukces naszych piłkarzy w XX Memoriale Janusza Nowackiego 3 Sukces naszych piłkarzy w XX Memoriale Janusza Nowackiego 4 Sukces naszych piłkarzy w XX Memoriale Janusza Nowackiego 5 Sukces naszych piłkarzy w XX Memoriale Janusza Nowackiego 6 Sukces naszych piłkarzy w XX Memoriale Janusza Nowackiego 7

udostępnij
Facebook

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

Skip to content