Dnia 16 marca uczniowie klasy 2LOB wraz z wychowawczynią panią Gabrielą Piątek wzięli udział w wyjściu integracyjnym. Najpierw udali się do kina na seans „Za duży na bajki 3”, który dostarczył wielu emocji i był okazją do wspólnego przeżywania filmowych przygód. Po seansie klasa spędziła czas przy wspólnym posiłku, co sprzyjało rozmowom i lepszemu poznaniu się w mniej formalnej atmosferze. Wyjście było bardzo udane i z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczniów.