10.03 br. przedstawiciele naszego Samorządu Uczniowskiego – Maja Wojdyła oraz Piotr Fleszar – wraz z opiekunem, Panią Anną Nosal, wzięli udział w spotkaniu informacyjno-szkoleniowym dotyczącym Konkursu dotacyjnego na rok 2026, realizowanego w ramach projektu „Przystanek – Czas na Podkarpacką Młodzież! Edycja 2024–2026”.
Spotkanie zostało zorganizowane we współpracy z Fundacją Misji Obywatelskiej. W wydarzeniu uczestniczyli m.in. Kamil Dziukiewicz – starosta Powiatu Jarosławskiego, radna powiatu Agnieszka Pieniążek, naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Monika Maziarz oraz wiceprezes Fundacji Misji Obywatelskiej Adam Poręba.
Podczas spotkania zaprezentowano założenia projektu oraz omówiono możliwości ubiegania się o mikrodotacje na inicjatywy młodzieżowe.
Cieszymy się z aktywnego udziału naszych uczniów w działaniach na rzecz młodzieży i lokalnej społeczności.
