Dnia 6 marca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Kobiet. Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował miłą niespodziankę dla wszystkich Pań oraz Dziewcząt. Nie zabrakło serdecznych życzeń, uśmiechów oraz drobnych upominków, które wprowadziły wyjątkową i radosną atmosferę. Dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu za zaangażowanie i organizację tego miłego wydarzenia, które było pięknym wyrazem pamięci i szacunku dla wszystkich kobiet w naszej szkolnej społeczności.

