7 grudnia 2025 r. w Zespole Szkół Budowlanych w Lublinie odbyły się eliminacje okręgowe 54 edycji Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w następujących kwalifikacjach: – montaż systemów suchej zabudowy: Wojciech Jucha i Mateusz Tomas – wykonywanie robót malarskich i tapeciarskich: Krystian Pich i Mikołaj Pich – wykonywanie robót posadzkarsko-okładzinowych: Gabriel Węgrzyn i Oliwier Wojtowicz – montaż instalacji i urządzeń sanitarnych: Oliwier Hasiak Wyniki ogłoszone zostaną w najbliższych dniach. Trzymamy kciuki za reprezentantów naszej szkoły!
