W dniu 7 listopada br. uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Jarosławiu wzięli udział w uroczystym odśpiewaniu Hymnu Narodowego na płycie jarosławskiego rynku, dołączając do społeczności innych jarosławskich szkół i placówek oświatowych.
Wydarzenie odbyło się pod patronatem Starosty Jarosławskiego Kamila Dziukiewicza oraz Burmistrza Miasta Jarosławia Marcina Nazarewicza. Jego celem było wspólne uczczenie Narodowego Święta Niepodległości oraz oddanie hołdu tym, którzy poświęcili swoje życie w walce o wolność i suwerenność ojczyzny.
Udział społeczności naszej szkoły w tym patriotycznym przedsięwzięciu stanowi wyraz szacunku dla historii, jedności lokalnej społeczności oraz pielęgnowania narodowych tradycji.









