19 września uczniowie klas 2TE i 3TE odwiedzili Instalację Termicznego Przetwarzania z Odzyskiem Energii (ITPOE) w Rzeszowie. To nowoczesny obiekt, działający na terenie Elektrociepłowni PGE Energia Ciepła S.A., produkujący ekologiczne ciepło i energię elektryczną dla miasta i okolic.
Dzięki wizycie mogliśmy zobaczyć, jak odpady komunalne zmieniają się w przyjazną środowisku energię. 

Była to dla nas cenna lekcja elektroenergetyki i świetna okazja do poznania nowoczesnych technologii w praktyce.






