Ekologiczna energia w praktyce – wycieczka klas 2TE i 3TE

19 września uczniowie klas 2TE i 3TE odwiedzili Instalację Termicznego Przetwarzania z Odzyskiem Energii (ITPOE) w Rzeszowie. To nowoczesny obiekt, działający na terenie Elektrociepłowni PGE Energia Ciepła S.A., produkujący ekologiczne ciepło i energię elektryczną dla miasta i okolic.
Dzięki wizycie mogliśmy zobaczyć, jak odpady komunalne zmieniają się w przyjazną środowisku energię. 💡♻️
Była to dla nas cenna lekcja elektroenergetyki i świetna okazja do poznania nowoczesnych technologii w praktyce.

Ekologiczna energia w praktyce – wycieczka klas 2TE i 3TE 1

Ekologiczna energia w praktyce – wycieczka klas 2TE i 3TE 2

Ekologiczna energia w praktyce – wycieczka klas 2TE i 3TE 3

Ekologiczna energia w praktyce – wycieczka klas 2TE i 3TE 4

Ekologiczna energia w praktyce – wycieczka klas 2TE i 3TE 5

Ekologiczna energia w praktyce – wycieczka klas 2TE i 3TE 6

Ekologiczna energia w praktyce – wycieczka klas 2TE i 3TE 7

udostępnij

Kalendarz

czerwiec 2026
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Media społecznościowe

E-Learning

Facebook

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

Skip to content