Podziękowania za udział w realizacji widowiska „Miłość w piekle Auschwitz”

 

 

Z ogromną wdzięcznością pragniemy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do powstania wyjątkowego widowiska „Miłość w piekle Auschwitz”, upamiętniającego dramatyczne losy więźniów niemieckiego obozu koncentracyjnego i zagłady Auschwitz-Birkenau – Mali Zimetbaum i Edwarda Galińskiego.

Dziękujemy Panu Staroście Powiatu Jarosławskiego  Kamilowi Dziukiewiczowi,  Pani Naczelnik Wydziału Rozwoju i Promocji  Powiatu Agacie Godos,  Pani Naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych  Monice Maziarz, Pani Dyrektor Jarosławskiego Ośrodka Kultury Sztuki Elżbiecie Śliwińskiej- Dąbrowskiej, Dyrekcji E.Leclerc oraz wszystkim przedstawicielom mediów lokalnych i regionalnych, którzy towarzyszyli nam tego dnia.

To niezwykłe przedsięwzięcie artystyczno-edukacyjne nie mogłoby się odbyć bez zaangażowania wielu wspaniałych ludzi-uczniów, nauczycieli, rekonstruktorów historycznych, artystów, techników oraz przedstawicieli lokalnych instytucji i firm. Dzięki Państwa pasji, profesjonalizmowi i sercu mogliśmy wspólnie oddać hołd miłości silniejszej niż śmierć oraz zachować pamięć o ofiarach, których historie wciąż domagają się prawdy, zadumy i szacunku.

Dziękujemy naszym utalentowanym uczniom, którzy z ogromnym wyczuciem i dojrzałością wcielili się w postaci z przeszłości. Z serca dziękujemy  wokalistom: Ninie Szymańskiej i Jakubowi Trałce oraz członkom Przemyskiego Stowarzyszenia Rekonstrukcji Historycznej X  DOK Panu Januszowi Łukasiewiczowi i Panu Markowi Niedźwieckiemu oraz Panu Markowi Goździukowi  ze  Stowarzyszenia Zamość 1920 za profesjonalne włączenie się w  warstwę inscenizacyjną.

Słowa wdzięczności kierujemy do osób odpowiedzialnych za scenografię, światło, dźwięk oraz obsługę techniczną – dzięki Państwu mogliśmy przenieść się w przestrzeń niełatwej historii z odpowiednią oprawą. Dziękujemy pracownikom Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztyki, szczególnie Pani  Grecie Ferenc – kierownikowi Działu Administracyjno-Technicznego,  Panu Mirosławowi Kiełbasie i  Panu Kamilowi Wocie.  Gorące podziękowania kierujemy do Państwa Katarzyny i Józefa Syczów, którzy przygotowali drewnianą konstrukcję scenograficzną oraz do Jakuba Wilewskiego i Sebastiana Nienajadło – absolwentów naszej szkoły – za wykonanie drewnianego ekranu. Ogromne uznanie należy się również uczniom klas TEG IV i S/E III, którzy pod czujnym okiem panów konserwatorów z ZSBiO zbijali i składali poszczególne elementy scenografii, tworząc z nich spójną
i poruszającą przestrzeń teatralną.

Z całego serca dziękujemy!

udostępnij

Kalendarz

czerwiec 2026
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Media społecznościowe

E-Learning

Facebook

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

Skip to content