Wycieczka integracyjna, czyli 2TW i 3TW w akcji!!!

Wojna? Nieee… to tylko paintball! Kiedy klasy 2TW i 3TW ruszają na wspólną wycieczkę, wiadomo jedno – nudno nie będzie. I nie było! 15 kwietnia br. już od rana dało się wyczuć atmosferę bojowego ducha. Celem wyprawy stał się paintballowy poligon. Misją uczestników było przetrwać, nie ubrudzić się za bardzo i przede wszystkim dobrze się bawić.
Podzieleni na drużyny, zamaskowani jak bohaterowie gier FPS, ruszyli do akcji. Latały kulki, rozbrzmiewały okrzyki bitewne, a niektórym udało się nawet przypadkiem trafić do celu. Taktyka była zróżnicowana: od “biegnę i krzyczę” po “snajper w krzakach przez całą grę”.
Po intensywnym starciu przyszedł czas na odpoczynek przy ognisku, kiełbaski i opowieści o heroicznych lub mniej heroicznych momentach z pola walki. Okazało się, że najlepsi strzelcy to nie zawsze ci najwięksi, a zakwasy po paintballu potrafią pojawić się szybciej niż by się wydawało.
Było epicko, było kolorowo i to dosłownie, gdyż niektórym farba zostanie na kurtce na pamiątkę a uczestnicy wyprawy na pewno długo będą wspominać tę „bitwę”.

Organizatorami wycieczki i opiekunami tej wyjątkowej grupy byli wychowawcy obu klas – panowie Krzysztof Rokoszyński i Zbigniew Tokarski.

A my z niecierpliwością czekamy na więcej takich wyjazdów!

Wycieczka integracyjna, czyli 2TW i 3TW w akcji!!! 1 Wycieczka integracyjna, czyli 2TW i 3TW w akcji!!! 2 Wycieczka integracyjna, czyli 2TW i 3TW w akcji!!! 3 Wycieczka integracyjna, czyli 2TW i 3TW w akcji!!! 4

udostępnij

Kalendarz

czerwiec 2026
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Media społecznościowe

E-Learning

Facebook

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

Skip to content