Sukces naszych uczennic w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim

W dniu 3 kwietnia 2025 r. uczennice naszej szkoły wzięły udział
w III Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim i Przekładu Intersemiotycznego, zorganizowanym przez Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu. Tegoroczna edycja poświęcona była twórczości Marii Pawlikowskiej – Jasnorzewskiej, jednej
z najwybitniejszych polskich poetek XX wieku.

Z przyjemnością informujemy, że nasze reprezentantki odniosły znaczące sukcesy:

  • Maja Wojdyła zdobyła I miejsce,
  • Wiktoria Szpindor zajęła II miejsce.

Serdecznie gratulujemy oraz dziękujemy im za godne reprezentowanie szkoły, wysoki poziom artystyczny oraz zaangażowanie w rozwijanie pasji. Jesteśmy dumni i życzymy im dalszych sukcesów w kolejnych konkursach oraz przedsięwzięciach artystycznych.

Sukces naszych uczennic w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim 1 Sukces naszych uczennic w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim 2 Sukces naszych uczennic w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim 3

Źródło zdjęć: strona organizatora konkursu

 

udostępnij

Kalendarz

czerwiec 2026
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Media społecznościowe

E-Learning

Facebook

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

Skip to content