W dniu 3 kwietnia 2025 r. uczennice naszej szkoły wzięły udział
w III Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim i Przekładu Intersemiotycznego, zorganizowanym przez Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu. Tegoroczna edycja poświęcona była twórczości Marii Pawlikowskiej – Jasnorzewskiej, jednej
z najwybitniejszych polskich poetek XX wieku.
Z przyjemnością informujemy, że nasze reprezentantki odniosły znaczące sukcesy:
- Maja Wojdyła zdobyła I miejsce,
- Wiktoria Szpindor zajęła II miejsce.
Serdecznie gratulujemy oraz dziękujemy im za godne reprezentowanie szkoły, wysoki poziom artystyczny oraz zaangażowanie w rozwijanie pasji. Jesteśmy dumni i życzymy im dalszych sukcesów w kolejnych konkursach oraz przedsięwzięciach artystycznych.

Źródło zdjęć: strona organizatora konkursu