W środę 5 marca 2025 dzięki uprzejmości pana dr. inż. Jarosława Noworóla – Dziekana Wydziału Ochrony Zdrowia Państwowej Akademii Nauk Stosowanych im. ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu – klasy LOIIb i LOIIa uczestniczyły w zajęciach z pierwszej pomocy przedmedycznej na wydziale Ratownictwa Medycznego z wykorzystaniem ich najnowszego sprzętu. Zajęcia z zastosowania AED poprowadził instruktor i wykładowca PANS pan mgr Piotr Sowa. Dziękujemy za możliwość poszerzania i doskonalenia umiejętności w zakresie tak istotnych czynności ratunkowych wykonywanych w stanach nagłego zagrożenia zdrowia i życia!
