13 i 14.02.2025 r. odbyły się w naszej szkole finały, zorganizowanego przez nauczycieli wychowania fizycznego, wyjątkowo emocjonującego Turnieju Piłki Siatkowej. W zaciętych rozgrywkach, które rozpoczęły się 6 lutego wzięło w sumie udział 19 drużyn męskich i 4 żeńskie.
Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:
DZIEWCZĘTA
I miejsce: klasa 1 LO b
II miejsce: klasa 3 LO
III miejsce: 2 LO i 2 TA (drużyna łączona)
IV miejsce: klasa 4 LO
CHŁOPCY
I miejsce: klasa 5 TBW – obroniony tytuł z zeszłego roku
II miejsce: klasa 4 TEG
III miejsce: klasa 4 LO
IV miejsce: klasa 3 TG
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, zwycięzcom serdecznie GRATULUJEMY, a na kolejne zmagania zapraszamy za rok!!!
