30 stycznia w Dzień Rogalika z inicjatywy Szkolnego Klubu Wolontariatu odbył się wyjątkowy kiermasz charytatywny. Od rana szkolny korytarz wypełniły zapachy nie tylko rogalików ale również innych wypieków. Każdy fan słodkości mógł znaleźć coś dla siebie. Na tych, którym cukier nie służy czekały także słone przekąski. Było pysznie a pozytywna energia dopisywała całej szkolnej społeczności. Dzięki zaangażowaniu, hojności i wielkim sercom uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły udało się zebrać środki w kwocie 2495,50 zł, które w całości zostaną przekazane na leczenie Oliwii, uczennicy Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego. Po raz kolejny społeczność szkolna jarosławskiej Budowlanki stanęła na wysokości zadania w czynieniu dobra. To dowód na to, że wspólnymi siłami możemy zmieniać świat na lepsze! Dziękujemy wszystkim za wsparcie i zaangażowanie ![]()
![]()
