Social media – być czy nie być? – warsztaty z edukacji meidalnej

Social media – być czy nie być? To właśnie nad tym pytaniem pochylili się uczestnicy warsztatów z edukacji medialnej, zorganizowanych przez Centrum Edukacji Filmowej – Lekcja w kinie. W wydarzeniu wzięła udział klasa TEG IV wraz z wychowawczynią, panią Małgorzatą Stec. Warsztaty odbyły się w JOKiS, gdzie na uczniów czekała wyjątkowa lekcja prowadzona przez profesjonalną aktorkę. Podczas zajęć młodzież miała okazję zgłębić tajniki świata mediów społecznościowych – dowiedzieć się, czym są catfishing, cyberbullying i multitasking, a także zrozumieć, jak działa bańka informacyjna i dlaczego tak trudno się z niej wydostać. Nie zabrakło również praktycznych wskazówek, jak mądrze korzystać z social mediów, by nie stały się one zagrożeniem dla naszego życia i zdrowia psychicznego. Po tej inspirującej lekcji uczestnicy obejrzeli film „Il Campione”, który poruszał uniwersalne i bliskie młodzieży tematy – relacje rówieśnicze i rodzinne, przyjaźń, wiarę w siebie oraz rozwijanie pasji. To spotkanie z pewnością skłoniło wielu do refleksji nad tym, jak wielką rolę odgrywają media w naszym codziennym życiu.Social media – być czy nie być? - warsztaty z edukacji meidalnej 1 Social media – być czy nie być? - warsztaty z edukacji meidalnej 2

udostępnij

Kalendarz

czerwiec 2026
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Media społecznościowe

E-Learning

Facebook

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

Skip to content