Nie lada gratka czekała w piątek 24 stycznia w naszej szkole na fanów wirtualnego futbolu. Samorząd Uczniowski zorganizował bowiem emocjonujący Turniej Piłkarski FIFA 2025, w którym uczestnicy przenieśli się na wirtualne boiska, rywalizując w trybie Mistrzostw Świata. W turnieju wzięli udział zarówno doświadczeni gracze, jak i amatorzy, którzy walczyli o tytuł najlepszego zawodnika. Zacięte mecze, niespodziewane zwroty akcji i spektakularne bramki dostarczyły wszystkim mnóstwo niezapomnianych wrażeń. W pierwszym etapie wzięło udział 50 uczniów, spośród których 25 zakwalifikowało się do kolejnej fazy. Ostatni etap gry był bardzo zacięty, gdyż wzięli w nim udział najlepsi gracze! Ostatecznie cały turniej wygrał
Szymon Leśniowski z klasy 2W Szkoły Branżowej. Pierwsze miejsce w Technikum zdobył
Bartłomiej Pelc uczeń klasy 3TB . Na drugim miejscu znaleźli się
Jakub Kisiel z klasy 1LOa oraz
Karol Kubaka z klasy 3TG. Trzecie miejsce zdobyli
Kacper Brzuchacz z klasy 3TG oraz
Maksymilian Ćwikła z 3LO. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy ! ![]()
![]()
Dziękujemy przedstawicielom Samorządu Uczniowskiego za pomysł oraz zorganizowanie turnieju, który okazał się idealną formą integracji uczniowskiej i formą promowania zdrowej rywalizacji. Zwycięzcy turnieju otrzymali okolicznościowe medale, dyplomy i upominki niespodzianki, które uroczyście wręczyła dyrektor szkoły pani Dorota Kaleta.



