W dniu 9 września br. -wzorem lat ubiegłych- odbyła się w naszej szkole akcja Narodowego Czytania. W tym roku czytaliśmy “Kordiana” Juliusza Słowackiego. Wzięli w nim udział: pani dyrektor Dorota Kaleta, pani wicedyrektor Justyna Żelak, polonistki, pani bibliotekarka oraz przedstawiciele wszystkich klas uczących się na pierwszej zmianie. Imprezę poprowadzili uczniowie z klasy LO II b pod okiem polonistki Małgorzaty Stec, która jest koordynatorem akcji na terenie szkoły.










