Z dumą informujemy, że uczniowie naszej szkoły: Malwina Kot, Filip Szmagara, Sławomir Sawka, Bartosz Malec wraz ze swoją polonistką Małgorzatą Stec wzięli aktywny udział w tegorocznej edycji Narodowego Czytania, które odbyło się w sobotę 7 września br. na jarosławskim rynku. Reprezentowali naszą szkołę z pełnym zaangażowaniem, biorąc udział w czytaniu fragmentów „Kordiana” Juliusza Słowackiego. Serdecznie dziękujemy Pani dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jarosławiu Barbarze Reń za zaproszenie, z kolei uczniom za ich udział i zaangażowanie.




