W dniu 21 marca br. w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu odbył się międzyszkolny konkurs recytatorski, którego celem było propagowanie wśród dzieci i młodzieży twórczości Czesława Miłosza z okazji 20. rocznicy śmierci Noblisty. Naszą szkołę godnie reprezentowała Wiktoria Szpindor, która zajęła I miejsce. Gratulujemy Wiktorii i życzymy kolejnych sukcesów! ![]()


