Z okazji 105. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w Jarosławiu odbyły się uroczystości w których udział wzięli uczniowie klas mundurowych ZSBiO. W intencji Ojczyzny została odprawiona Msza Święta w jarosławskiej Kolegiacie. Następnie odbył się przemarsz na jarosławski rynek, gdzie miały miejsce dalsze uroczystości. Wspólnie odśpiewano Hymn RP, odczytano Niepodległościowy Apel Pamięci oraz została oddana Salwa Honorowa. Obchody zakończyły się defiladą pododdziałów z udziałem uczniów naszej szkoły.
Opiekę nad uczniami sprawowali Pani Iwona Zelwach i Pan Maciej Mazurczak.

