13 grudnia uczniowie klas 3TEG, 4EG i 4BW wzięli udział w podsumowaniu konkursu powiatowego pod hasłem “W górach jest wszystko co kocham”. Capik Kewin otrzymał wyróżnienie. Następnie wszyscy uczestnicy wzięli udział w spotkaniu z himalaistą Łukaszem Łagożnym z Sanoka. Spotkanie poświęcone było polskiej himalaistce Wandzie Rutkiewicz. Do konkursu przygotowywała uczniów pani Joanna Gałuszka.
Ostatnie wiadomości
-
17 cze 2026 WiadomościSukces, który inspiruje – Kacper Pilch na podium ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Bosch Home Comfort szkoli” -
15 cze 2026 Wiadomości86. rocznica pierwszego transportu mieszkańców ziemi jarosławskiej do KL Auschwitz -
12 cze 2026 WiadomościNasz maturzysta posadził lipę w Alei Maturzystów







