8 stycznia 2025 r. w Zespole Szkół Budowlanych w Lublinie odbyły się eliminacje okręgowe 53 edycji Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w następujących kwalifikacjach: – montaż systemów suchej zabudowy: Szymon Muszka i Wojciech Sztaba – wykonywanie robót malarskich i tapeciarskich: Wojciech Banach i Miłosz Mielniczek – wykonywanie robót posadzkarsko-okładzinowych: Sebastian Jankowski i Patryk Konowalczuk – montaż instalacji i urządzeń sanitarnych: Wiktor Komenda i Jakub Krawczyk Wyniki ogłoszone zostaną w najbliższych dniach. Trzymamy kciuki za reprezentantów naszej szkoły! ![]()
