17 marca w mroźny poniedziałek, kiedy zima postanowiła jeszcze o sobie przypomnieć, uczniowie klas 1TA, 2TA, 3LO, 3TB i 5TEG mieli okazję przenieść się do Meksyku dzięki niezwykle ciekawemu spotkaniu z podróżnikiem z grupy trzask.pl. W trakcie prezentacji poznali fascynującą kulturę, historię i przyrodę tego kraju. Były niesamowite opowieści o starożytnych Majach, kolorowych miastach, egzotycznej kuchni oraz niezwykłych tradycjach Meksykanów.
Dziękujemy za inspirującą podróż i ogromną dawkę wiedzy!
Kto wie, może ktoś z nas kiedyś wybierze się do Meksyku aby przeżyć własną przygodę?
