W dniach 24-26 kwietnia klasy 4TEG, 3TEG i 2TEG wraz z wychowawcami uczestniczą w zagranicznej wycieczce edukacyjno-krajoznawczej na Węgry. Podczas trzydniowej trasy zwiedzamy jaskinię Aggtelek z bogatą szatą stalaktytów i draperii, następnie miasto Eger z murem obronnym miasta. W kolejnym dniu jedziemy do Budapesztu – stolicy Węgier i punktem kulminacyjnym będzie nocny rejs statkiem po Dunaju. W ostatnim dniu korzystamy z basenów termalnych w Tiszaujvaros.
Ostatnie wiadomości
-
17 cze 2026 WiadomościSukces, który inspiruje – Kacper Pilch na podium ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Bosch Home Comfort szkoli” -
15 cze 2026 Wiadomości86. rocznica pierwszego transportu mieszkańców ziemi jarosławskiej do KL Auschwitz -
12 cze 2026 WiadomościNasz maturzysta posadził lipę w Alei Maturzystów








