ZSBiO w „Alejce maturzystów” PWSTE w Jarosławiu

Absolwent naszej szkoły Artur Skiba wraz z wicedyrektor ds. dydaktyczno – wychowawczych Justyną Żelak wzięli udział w uroczystej inauguracji „Alejki maturzystów” powstającej na jarosławskiej PWSTE. Pierwsza lipa została posadzona przez przedstawicieli tegorocznych absolwentów szkół.

ZSBiO w „Alejce maturzystów” PWSTE w Jarosławiu 1 ZSBiO w „Alejce maturzystów” PWSTE w Jarosławiu 2 ZSBiO w „Alejce maturzystów” PWSTE w Jarosławiu 3ponadgimnazjalnych z powiatu jarosławskiego.

Share on facebook
udostępnij

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

Skip to content