Godziny dostępności
Elearning

Zajęcia warsztatowe w PWSTE

W dniu 24 września w Instytucie inżynierii Technicznej Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu odbyły się pierwsze z cyklu 8 zajęć warsztatowych zajęcia realizowane w ramach projektu pn. „Branża budowlana: technik budownictwa i technik geodeta motorami rozwoju lokalnego rynku pracy” prowadzone przez dr Romana Konopkę.

Trwające 8 godzin warsztaty obejmowały zagadnienia dotyczące tynków.

W zajęciach uczestniczyli uczniowie klasy 2TBp kształcący się w zawodzie technik budownictwa oraz nauczyciele przedmiotów zawodowych: Wojciech Bartnik, Michał Gęborys, Joanna Gierczak i Bartłomiej Wysocki.

Kolejne warsztaty już za miesiąc. 

Share on facebook
udostępnij
Facebook

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

Skip to content