Zajęcia w rzeczywistych warunkach pracy

W ramach patronatu Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ SYSTEM SA. w dniu 15 października br. odbyły się kolejne zajęcia terenowe dla uczniów klas w zawodzie technik gazownictwa.

GAZ system-logo

IMG-20191015-WA0004

W zajęciach realizowanych w rzeczywistych warunkach pracy uczestniczyła klasa TG III.
Uczniowie zgłębiali zagadnienia związane z organizacją budowy gazociągów oraz pracą stacji przesyłowych na terenie Hermanowic.
Budowana nitka nowego gazociągu przesyłowego o średnicy DN 700mm ma długość 72km, ciśnienie przesyłowe gazu wynosi 8,4 MPa.
W zajęciach uczestniczyli również nauczyciele przedmiotów zawodowych:
Joanna Gierczak i Tomasz Maciałek.