Godziny dostępności
Elearning

Zwiedzanie elektrowni wodnej w Solinie

Kolejna wycieczka zawodowa za nami!  Uczniowie klas technikum urządzeń i systemów energetyki odnawialnej zwiedzili w tym tygodniu elektrownie wodną w Solinie zarówno od wewnątrz jak i na zewnątrz. Dowiedzieliśmy się jak elektrownia działa i jak ważna jest jej praca w systemie elektroenergetycznym. Dzięki uprzejmości Dyrekcji Elektrowni mogliśmy zobaczyć troszkę więcej niż standardowe wycieczki. Kolejka linowa i widok na Bieszczady był wyjątkową atrakcją. 
To była porządna dawka energii odnawialnej 😊
 
Zwiedzanie elektrowni wodnej w Solinie 1 Zwiedzanie elektrowni wodnej w Solinie 2 Zwiedzanie elektrowni wodnej w Solinie 3 Zwiedzanie elektrowni wodnej w Solinie 4 Zwiedzanie elektrowni wodnej w Solinie 5 Zwiedzanie elektrowni wodnej w Solinie 6
Zwiedzanie elektrowni wodnej w Solinie 7
Share on facebook
udostępnij

Kalendarz

marzec 2023
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Media społecznościowe

E-Learning

Facebook

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

Skip to content