Wizyta ósmoklasistów w naszej szkole

5 i 19 października w murach naszej szkoły gościliśmy ósmoklasistów ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Jarosławiu oraz uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. I. Newtona w Przemyślu. Nasi Goście odwiedzili Izbę Pamięci i Tradycji, w której poznali bogatą historię szkoły. Uczestniczyli również w lekcjach przeprowadzonych przez panią Iwonę Zelwach, podczas których wysłuchali wykładów na temat historii Jarosławia w okresie II wojny światowej oraz obejrzeli film przedstawiający losy pierwszego transportu więźniów z jarosławskiej Budowlanki do obozu w Auschwitz. Na koniec wizyty młodzież obejrzała wystawę poświęconą Michałowi Zielińskiemu, mieszkańcowi Jarosławia i autorowi słów piosenki “Serce w plecaku”. Nasi Goście mieli również możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły więc mamy nadzieję, że ktoś z nich zawita do nas w przyszłości na dłużej.

Wizyta ósmoklasistów w naszej szkole 1 Wizyta ósmoklasistów w naszej szkole 2 Wizyta ósmoklasistów w naszej szkole 3 Wizyta ósmoklasistów w naszej szkole 4 Wizyta ósmoklasistów w naszej szkole 5 Wizyta ósmoklasistów w naszej szkole 6 Wizyta ósmoklasistów w naszej szkole 7 Wizyta ósmoklasistów w naszej szkole 8 Wizyta ósmoklasistów w naszej szkole 9 Wizyta ósmoklasistów w naszej szkole 10 Wizyta ósmoklasistów w naszej szkole 11

Share on facebook
udostępnij

Kalendarz

Listopad 2021
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Media społecznościowe

E-Learning

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

Skip to content