Wizyta ósmoklasistów w naszej szkole

5 i 19 października w murach naszej szkoły gościliśmy ósmoklasistów ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Jarosławiu oraz uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. I. Newtona w Przemyślu. Nasi Goście odwiedzili Izbę Pamięci i Tradycji, w której poznali bogatą historię szkoły. Uczestniczyli również w lekcjach przeprowadzonych przez panią Iwonę Zelwach, podczas których wysłuchali wykładów na temat historii Jarosławia w okresie II wojny światowej oraz obejrzeli film przedstawiający losy pierwszego transportu więźniów z jarosławskiej Budowlanki do obozu w Auschwitz. Na koniec wizyty młodzież obejrzała wystawę poświęconą Michałowi Zielińskiemu, mieszkańcowi Jarosławia i autorowi słów piosenki “Serce w plecaku”. Nasi Goście mieli również możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły więc mamy nadzieję, że ktoś z nich zawita do nas w przyszłości na dłużej.

Listopad 2021

E-Learning