Godziny dostępności
Elearning

Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021

IV Liceum Ogólnokształcące

Realizacja innowacji pedagogicznej z zajęć wojskowo-obronnych przy współpracy z Jednostką Wojskową, Policją, Strażą Pożarną, Centrum Ratownictwa Medycznego, Bieszczadzkim Oddziałem Straży Granicznej.

Kierunki kształcenia

Klasa mundurowa
Dowiedz się więcej

Technikum nr 4

Część zajęć zawodowych jest realizowana w warunkach rzeczywistych i laboratoryjnych we współpracy z przedsiębiorstwami naszego regionu oraz Państwową Wyższą Szkołą Techniczno-Ekonomiczną w Jarosławiu.

Kierunki kształcenia

Technik budownictwa
Technik gazownictwa
Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej
Technik robót wykończeniowych w budownictwie
Dowiedz się więcej

SZKOŁA BRANŻOWA
I STOPNIA NR 1

Koncepcja nowej branżowej szkoły oparta jest na przekonaniu, że wiedza i umiejętności zawodowe w równym stopniu jak kształcenie ogólne powinny dać możliwość uzyskania wykształcenia na poziomie średnim, a w dalszej kolejności również wyższym. Pierwsi absolwenci ukończą tę szkołę w 2020 r.

Kierunki kształcenia

Monter sieci i instalacji sanitarnych
Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie
Murarz-tynkarz
Elektryk
Dowiedz się więcej
Facebook

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

Skip to content