Godziny dostępności
Elearning

Spotkanie z rodzicami uczniów klas pierwszych

Dyrekcja szkoły oraz wychowawcy serdecznie zapraszają rodziców uczniów klas pierwszych na spotkania informacyjno-organizacyjne.

Rodziców uczniów klasy liceum – 1LO – zapraszamy w czwartek, 17.09.2020 r. o godzinie 16:00 do sali nr 10 w budynku głównym szkoły (pierwsze piętro). W spotkaniu wezmą udział pedagog oraz koordynator klas mundurowych. Po spotkaniu z dyrekcją odbędzie się krótkie spotkanie z wychowawca w tej samej sali.

Rodziców klas szkoły branżowej:
– 1ISE czyli monter sieci i instalacji sanitarnych oraz elektryk
– 1WM czyli monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie oraz murarz-tynkarz

Zapraszamy w piątek, 18.09.2020 r. o godzinie 15:45 do dużej sali gimnastycznej (drugi budynek szkoły). W spotkaniu wezmą udział pedagog oraz przedstawiciele CKZiU (placówka prowadząca zajęcia praktyczne). Następnie odbędą się krótkie spotkania z wychowawcami dla klasy 1ISE w sali 10 (budynek główny szkoły) oraz klasy 1WM w małej sali gimnastycznej (drugi budynek szkoły).

Rodziców uczniów klas technikum:
– 1TBW czyli technik budownictwa oraz technik robót wykończeniowych w budownictwie
– 1TEG czyli technik systemów i urządzeń energetyki odnawialnej oraz technik gazownictwa

Zapraszamy w piątek, 18.09.2020 r. o godzinie 16:30 do dużej sali gimnastycznej (drugi budynek szkoły). W spotkaniu wezmą udział pedagog oraz przedstawiciele CKZiU (placówka prowadząca zajęcia praktyczne). Następnie odbędą się krótkie spotkania z wychowawcami dla klasy 1TBW w sali 11 (budynek główny szkoły) oraz klasy 1TEG w sali 7 (budynek główny szkoły).

Przypominamy, że w czasie spotkań obowiązują wszystkie zasady bezpieczeństwa związane z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2.

Share on facebook
udostępnij
Facebook

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

Skip to content