Spotkanie z rodzicami uczniów klas maturalnych

Dyrekcja szkoły oraz wychowawcy serdecznie zapraszają rodziców uczniów klas maturalnych na spotkania informacyjno-organizacyjne w czwartek, 24 września o godz. 16:30.

Rodziców uczniów klasy liceum – 3 LO –  zapraszamy  do sali nr 10 w budynku głównym szkoły (pierwsze piętro).

Rodziców uczniów klasy technikum – 4 TB – zapraszamy  do sali nr 11 w budynku głównym szkoły (pierwsze piętro).

Rodziców uczniów klasy technikum – 4 TEG – zapraszamy  do sali nr 13 w budynku głównym szkoły (pierwsze piętro).