Godziny dostępności
Elearning

Śpiewamy patriotycznie dla Ojczyzny

W dniu 6  listopada 2021 w Katolickim Centrum Kultury w Jarosławiu odbył się koncert lidera grupy Contra Mundum – Norberta „Smoły” Smolińskiego. Towarzyszyli mu uczniowie z klas mundurowych naszej szkoły. 

Bohater koncertu obejmującego pieśni i wiersze traktujące o ofiarności Polaków podczas wojen, Powstania Warszawskiego, zrywów niepodległościowych i protestów przeciw reżimowym rządom jest muzykiem, kompozytorem, autorem tekstów i wokalistą. Jeden z utworów Norbert Smoła – Smoliński wykonał wspólnie z uczniami klas mundurowych  jarosławskiej „Budowlanki”.

Koncert był ważnym wydarzeniem środowiskowym zorganizowanym przed świętem Niepodległości. Artysta powiedział podczas inauguracji koncertu między innymi: „(…) W ten wyjątkowy, listopadowy, kadzidlany czas przywołujemy bohaterów narodowych powstań, wojny obronnej, polskich bitew.

Śpiewamy patriotycznie dla Ojczyzny 1

Share on facebook
udostępnij

Kalendarz

marzec 2023
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Media społecznościowe

E-Learning

Facebook

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

Skip to content