Godziny dostępności
Elearning

Przysięga wojskowa absolwentów Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych

7 lipca na placu apelowym 34 Batalionu Lekkiej Piechoty w Jarosławiu miała miejsce uroczysta przysięga wojskowa absolwentów Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych Młodzi kadeci przez 12 dni szkolili się pod okiem doświadczonych instruktorów służących na co dzień w 34 Batalionie Lekkiej Piechoty w Jarosławiu wchodzącym w skład 3 Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej.

Słowa roty przysięgi wojskowej na sztandar 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej wypowiedziało 34 uczniów, którzy ukończyli naukę w Certyfikowanych Wojskowych Klasach Mundurowych i brali udział w projekcie koordynowanym przez Biuro ds. Programu „Zostań Żołnierzem RP”. Większość z nich to absolwenci klasy mundurowej IV Liceum Ogólnokształcącego w  Zespole Szkół Budowlanych  i Ogólnokształcących im. Króla Kazimierza Wielkiego w Jarosławiu:

Rafał Bartnik, Klaudia Chwastarz, Julia Czytyrbok, Szymon Dubiel, Kacper Kisiel, Jakub Kisielewicz, Mikołaj Kubisz, Kamil Łysik, Oliwia Mańkiewicz, Kamila Matuła, Paweł Morko, Dawid Pawliszko, Anna Piątek, Jakub Posiak, Kinga Prokop, Anna Segin, Klaudia Senejkow, Martyna Wikiera, Mikołaj Wiśniowski, Remigiusz Zygmunt.

W tym podniosłym wydarzeniu uczestniczyli dyrektor szkoły Marek Zawisza oraz wychowawca klasy Iwona Zelwach.

 

Przysięga wojskowa absolwentów Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych 1 Przysięga wojskowa absolwentów Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych 2 Przysięga wojskowa absolwentów Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych 3

Share on facebook
udostępnij

Kalendarz

marzec 2023
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Media społecznościowe

E-Learning

Facebook

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

Skip to content