Godziny dostępności
Elearning

Pożegnanie absolwentów szkoły

W piątek 30 kwietnia odbyło się uroczyste rozdanie świadectw ukończenia szkoły. Grono absolwentów ZSBiO powiększyło się o absolwentów z klas 3LO, 4TB i 4TEG.
Uroczystości rozdania świadectw towarzyszyło wręczenie nagrody dla najlepszego ucznia w zawodzie technik gazownictwa ufundowanej przez patrona zawodu spółkę GAZ-SYSTEM S.A.. Laureatem tegorocznej nagrody został Jakub Makowiecki.
Dodatkowo uczniom klasy 4TG zostały wręczone książeczki i świadectwa ukończenia kursu spawacza.
 
Dziękujemy za Waszą obecność, wkład w życie szkoły i życzymy wszystkiego, co najlepsze.
 
 
 
 
Share on facebook
udostępnij
Facebook

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

Skip to content