POMAGAMY, BO WARTO POMAGAĆ

Śpieszymy poinformować, że dnia 05.02.2021 postawione zostało przed budynkiem szkoły wielkie serce na plastikowe nakrętki.
Już nawet wpadły pierwsze. 
Liczymy na Was nasi Drodzy Uczniowie.
I Was Kochani Nauczyciele również zachęcamy.
POMAGAMY, BO WARTO POMAGAĆ. W GRUPIE SIŁA.

Bardzo dziękujemy tym, którzy współorganizowali tę inicjatywę: naszemu absolwentowi Kamilowi Halejcio, posłowi na Sejm RP Panu Tadeuszowi Chrzanowi, Staroście Jarosławskiemu Panu Stanisławowi Kłopotowi, Dyrekcji Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego oraz nauczycielom zawodu i uczniom oraz Panom Radnym Zbigniewowi Kurpie i Piotrowi Kozakowi.

 
 
 
Share on facebook
udostępnij

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

Skip to content