Szanowni Państwo – Rodzice uczniów naszej szkoły!

Jako pedagog szkolny pełnię rolę pomostu, który łączy rodziców i uczniów z nauczycielami i wychowawcami. Chętnie udzielę wskazówek i pomocy zgodnej z potrzebami i zaistniałymi okolicznościami.

Zapraszam do swojego gabinetu, mieszczącego się na parterze I budynku szkoły na rozmowy i konsultacje w sprawach ważnych i nie tylko.

Możliwe jest również wsparcie psychologiczne ze strony Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, na które umówię, jeżeli wyniknie taka potrzeba.

Istnieją także inne formy pomocy zewnętrznej, o których poinformuję Państwa i Państwa dzieci, podając kontakt do placówek wyspecjalizowanych w udzielaniu różnorodnej pomocy.

Zapraszam serdecznie!

pedagog mgr Aneta Socha