Godziny dostępności
Elearning

Otrzęsiny klas pierwszych

W dniu 10.11.2022 r. odbyły się otrzęsiny klas pierwszych. 
Młodzież w atmosferze dobrej zabawy, w obecności dyrekcji szkoły, swoich wychowawców, prezentowali umiejętności artystyczno-plastyczne, sprawność fizyczną i intelektualną. Z niezwykłym oddaniem i zapałem podejmowali wyzwania, rywalizując o zwycięstwo i tytuł najlepszej klasy. Dla uczniów istotą konkurencji i rywalizacji było zaprezentowanie ducha zgranej i zintegrowanej klasy.
Pierwsze miejsce zajęła klasa 1LO. Gratulacje!
 
Otrzęsiny klas pierwszych 1
 
 
Otrzęsiny klas pierwszych 2
 
 
Otrzęsiny klas pierwszych 3
 
 
Otrzęsiny klas pierwszych 4
 
 
Otrzęsiny klas pierwszych 5

Otrzęsiny klas pierwszych 6 Otrzęsiny klas pierwszych 7 Otrzęsiny klas pierwszych 8 Otrzęsiny klas pierwszych 9 Otrzęsiny klas pierwszych 10 Otrzęsiny klas pierwszych 11 Otrzęsiny klas pierwszych 12

Otrzęsiny klas pierwszych 13
rpt

Otrzęsiny klas pierwszych 14 Otrzęsiny klas pierwszych 15

Share on facebook
udostępnij
Facebook

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

Skip to content