Nauczyciele też się uczą

W dniu 11 maja nauczyciele przedmiotów zawodowych uczestniczyli w drugim z cyklu czterech spotkań szkoleniowych w ramach projektu „Branża budowlana: technik budownictwa i technik geodeta motorami rozwoju lokalnego rynku pracy”. Zajęcia “Eurokod 7 projektowanie geotechniczne” prowadził pan dr inż. Zakarya Kamel

 

Nauczyciele też się uczą 1 Nauczyciele też się uczą 2 Nauczyciele też się uczą 3 Nauczyciele też się uczą 4 Nauczyciele też się uczą 5 Nauczyciele też się uczą 6 Nauczyciele też się uczą 7 Nauczyciele też się uczą 8 Nauczyciele też się uczą 9 Nauczyciele też się uczą 10 Nauczyciele też się uczą 11 Nauczyciele też się uczą 12 Nauczyciele też się uczą 13

Share on facebook
udostępnij

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

Skip to content