Nabór uczniów do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/2021 – Komunikat dla rodziców kandydatów ubiegających się o przyjęcie do klasy pierwszej Liceum Ogólnokształcącego, Technikum oraz Branżowej Szkoły 1 Stopnia w Zespole Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Jarosławiu.

Szanowni Państwo,

W zakładce OFERTA , w miejscu dokumenty do pobrania umieszczone zostały następujące dokumenty:

1. Wzór wniosku o przyjecie kandydatów do klasy pierwszej,
  2. Harmonogram naboru do klas pierwszych,
  3. Procedura składania do szkoły wniosku oraz innych wymaganych dokumentów.

Proszę o dokładne zapoznanie się z harmonogramem oraz wymienioną w punkcie 3 procedurą. W razie wątpliwości proszę dzwonić na numer telefonu; 16 621 62 71 (sekretariat szkoły) lub 16 621 34 82 (dyrektor szkoły)

Marek Zawisza
Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących