Lista kandydatów przyjętych do 1 klasy

Lista uczniów przyjętych do klasy I liceum ogólnokształcącego

Innowacja wojskowo-obronna

1. Adamowycz Nadija Maria
2. Benedyk Kinga
3. Boratyn Wiktoria Elżbieta
4. Chmiel Eliza
5. Czaja Maja
6. Dragan Paulina
7. Flis Justyna Katarzyna
8. Golec Martyna
9. Grzegorzak Paweł Krzysztof
10. Hałabus Wiktoria
11. Jabłońska Kinga
12. Jarosz Maciej
13. Jedynowicz Kacper
14. Kamińska Julia
15. Kasprzyk Oskar
16. Kiwacki Hubert
17. Kozak Amelia
18. Kruba Gabriel
19. Kunach Joel
20. Kutyła Wiktor Patryk
21. Kwaśniewska Magdalena Katarzyna
22. Łuc Kacper
23. Mikłasz Aleksander
24. Ozimek Tobiasz
25. Pawełek Patrycja
26. Pawlikowski Oliwier
27. Puchta Kacper
28. Pyrzak Jakub Stanisław
29. Rabczak Kinga Michalina
30. Raźna Emilia
31. Serafin Hubert
32. Sikorska Faustyna
33. Sykała Oliwia
34. Trojanowski Miłosz
35. Wyczarski Filip
36. Zięba Kacper

Lista uczniów przyjętych do klasy I technikum

Zawód: technik robót wykończeniowych w budownictwie

1. Barszczowski Jakub
2. Dobreńko Giovanni
3. Górski Jakub
4. Jędryczka Adrian
5. Koścień Adrian Karol
6. Krysa Adrian  Mateusz
7. Sarnecki Radosław
8. Socha Ireneusz
9. Sosnowski Bartłomiej

Zawód: technik budownictwa
1.Barska Gabriela
2. Drąg Lena
3. Florko Szymon
4. Godzień Sylwester
5. Gral Karol
6. Greń Daniel
7. Kłak Mateusz
8. Kruk Mikołaj Kacper
9. Krysa Tomasz
10. Kuca Mateusz
11. Markiewicz Wiktoria
12. Pawłowski Kornel
13. Porczak Amelia
14. Radawiec Jacek
15. Strączek Sylwester
16. Zając Marcel

Zawód: technik gazownictwa
1. Barowicz Weronika
2. Capik Kewin
3. Gąsior Filip
4. Markiewicz Adrian
5. Morąg Adrian
6. Mroszczyk Marek
7. Opaliński Kacper
8. Pietluch Wojciech
9. Romanik Adam
10. Sykała Dawid
11. Zadworny Tomasz

Zawód: technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej
1. Buczko Oskar Hubert
2. Dobek Sebastian
3. Fudali Gabriela
4. Fudali Kacper Jakub
5. Huk Szymon
6. Kaczorowski Jakub
7. Kowal Mateusz
8. Kutyła Bartłomiej
9. Ludwikowski Kamil Paweł
10. Łuc Artur
11. Paszko Kamil
12. Rejent Szymon
13. Sidor Mateusz Artur
14. Świst Dawid Adrian
15. Wójcik Paweł

Lista uczniów przyjętych do klasy I szkoły branżowej I stopnia

Zawód: murarz – tynkarz

1. Dańczak Karol
2. Derbisz Kacper
3. Dobosz Dawid
4. Jakubik Sebastian
5. Janas Karol
6. Korytko Sławomir
7. Kwoka Damian Grzegorz
8. Słotwiński Adrian
9. Szczur Dominik
Zawód: monter sieci i instalacji sanitarnych
1. Andreasik Kacper
2. Bajda Jan
3. Bębenek Arkadiusz
4. Boczar Szymon
5. Czerepka Gracjan Jacek
6. Drapała Konrad
7. Duda Jakub
8. Leśniowski Maksymilian
9. Pęcak Artur
10. Pękala Daniel
11. Pszeniczka Daniel
12. Rabczak Maciej
13. Socha Piotr
14. Sośnicki Jakub
15. Sura Kamil
16. Włoch Michał
17. Wróbel Konrad Jan

Zawód: elektryk
1. Brodowicz Grzegorz Jan
2. Bury Kacper Filip
3. Ciuba Bartłomiej
4. Cztetyrbok Krzysztof
5. Gaweł Jakub
6. Machała Mateusz Paweł
7. Niemczycki Kamil
8. Ogryzek Marcin
9. Rapita Jakub Jan
10. Słoma Patryk
11. Sobol Adrian
12. Stęchły Paweł Łukasz
13. Strug Bartosz
14. Wysocki Karol
15. Zubrzycki Jakub Paweł
16. Zygmunt Łukasz Paweł

Zawód: monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie
1. Andruszkiewicz Paweł
2. Bazylak Paweł Daniel
3. Flak Konrad
4. Groch Szymon
5. Jendruch Eryk
6. Kawalec Jakub Józef
7. Kłos Kamil
8. Kołoda Bartłomiej Krzysztof
9. Konieczny Gabriel
10. Kowalczyk Paweł Marcin
11. Kuźniar Jakub
12. Lewandowski Szymon
13. Mazur Kamil
14. Nenko Karol
15. Nieradka Kacper
16. Rakoczy Oktawian
17. Sum Dominik
18. Szczepanik Marcin Witold
19. Szylar Daniel
20. Zaprzała Jakub
21. Żukowicz Bartłomiej

Share on facebook
udostępnij

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.