Godziny dostępności
Elearning

Informacja dla uczniów

Nasi Drodzy Uczniowie

W dobie pandemii wszyscy byliśmy zmuszeni do odnalezienia się w nowej rzeczywistości – zdalnej, wirtualnej, on-line. Była to dla wszystkich duża niewiadoma i wszyscy się jej uczyliśmy. Wymagała od wszystkich stron zarówno elastyczności, jak również wielkiej cierpliwości i zrozumienia, aby móc się do niej przystosować. Przeżyliśmy i teraz nadszedł czas na powrót do zwyczajnego, normalnego funkcjonowania edukacji sprzed czasów pandemii. Wynika z tego wiele pozytywów, ale i obaw. Dotyczą one między innymi niepewności, jak to teraz będzie. Nie martwcie się!!!
Dołożymy wszelkich starań, by proces powrotu przebiegał spokojnie i bez zbędnej nerwowości. Będziemy starali się podchodzić do naszych nauczycielskich obowiązków w sposób zdroworozsądkowy. Proces nauczania będzie przebiegał zgodnie z planem, nie będzie niepotrzebnej dodatkowej weryfikacji wiedzy zdobytej podczas nauki zdalnej, ale bieżąca praca dydaktyczna i realizacja zadań zaplanowanych w planach pracy na początku roku szkolnego, oparta na przepisach zawartych w Statucie szkoły.
Chcemy Wam również towarzyszyć w razie pojawienia się trudności, udzielając wsparcia i pomocy. Po to jesteśmy. Rozmowa może zdziałać wielkie pozytywne efekty, dlatego zachęcamy do rozmów, zarówno z wychowawcami, nauczycielami, pedagogiem, jak również innymi pracownikami szkoły. Na grafice znajdziecie kilka ważnych podpowiedzi jak radzić sobie po powrocie do nauki stacjonarnej. Mamy nadzieję, że zakończymy ten rok szkolny we wzajemnym zrozumieniu i zadowoleniu wszystkich stron.

Powodzenia!
Dyrektor
Marek Zawisza

Informacja dla uczniów 1

Share on facebook
udostępnij
Facebook

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

Skip to content