KOMUNIKAT DLA UCZNIÓW KLAS MATURALNYCH – LO III, TB IV, TE IV

1. Świadectwa ukończenia szkoły oraz świadectwa z egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie wydawane będą przez wychowawcę klasy po wznowieniu zajęć dydaktycznych w szkole. Jeżeli sytuacja epidemiczna nie pozwoli na powrót uczniów do szkoły w terminie do 26 czerwca 2020r. świadectwa będą wydawane w sposób, który zostanie podany w nowym komunikacie szkoły.
  2. W wyjątkowych indywidualnych sytuacjach, gdy wymagane będzie wydanie świadectwa wcześniej, czynność ta dokonana zostanie po uprzednim telefonicznym ustaleniu dokładnego terminu odebrania świadectwa (data i godzina stawienia się do szkoły) – tel. 16 621 62 71.
  3. Wydanie świadectwa nastąpi po dokonaniu przez ucznia czynności związanych z rozliczeniem się ze szkołą, tzn.:
  • rozliczenie z biblioteką szkolną w przypadku uczniów, którzy wypożyczyli, a nie oddali książki,
  • dostarczenie bilansu zdrowotnego ucznia związanego z końcem nauki,
  • dokonanie wpłaty na Komitet Rodzicielski (dotyczy uczniów, których rodzice zadeklarowali taką wpłatę),
  • dokonanie wpłaty na czyn pomocy szkole w wysokości 10 zł,
  • w przypadku uczniów klasy LO III- rozliczenie się z umundurowania,
  • rozliczenie z pobranego sprzętu sportowego.
  1. Wymienione czynności będzie można dokonać po wznowieniu pracy szkoły. Jednak w przypadkach indywidualnych, o których mowa w punkcie 2, rozliczenie to musi nastąpić wcześniej, w następujący sposób:
  • Rozliczenie z biblioteką szkolną- dostarczenie książki pocztą na adres szkoły lub osobiście stawiając się do szkoły, zostawiając książkę z doczepioną kartką z imieniem, nazwiskiem i klasą w paczce umieszczonej w wejściu do holu szkoły,
  • dostarczenie bilansu zdrowotnego – dostarczenie bilansu pocztą na adres szkoły lub osobiście stawiając się do szkoły, zostawiając bilans włożony do koperty opisanej imieniem, nazwiskiem i klasą w paczce umieszczonej w wejściu do holu szkoły,
  • dokonanie wpłaty na Komitet Rodzicielski – dokonanie wpłaty na konto Rady Rodziców- nr konta: 36 9096 0004 3001 0042 4646 0001,
  • dokonanie wpłaty na czyn pomocy szkole w wysokości 10 zł – dokonanie wpłaty na konto Rady Rodziców- nr konta: 36 9096 0004 3001 0042 4646 0001,
  • rozliczenie się z umundurowania klasy LO III – spakowanie munduru do torebki foliowej z doczepioną kartką z imieniem i nazwiskiem, zostawiając mundur obok paczki na dokumenty w wejściu do holu szkoły,
  • rozliczenie się ze pobranego sprzętu sportowego – spakowanie sprzętu do torebki foliowej z doczepioną kartką z imieniem, nazwiskiem i klasą, zostawiając sprzęt obok paczki na dokumenty w wejściu do holu szkoły.

Marek Zawisza

Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Jarosławiu