Komunikat  dla uczniów i rodziców klas maturalnych – wytyczne CKE, MEN i GIS

Komunikat  dla uczniów i rodziców klas maturalnych – wytyczne CKE, MEN i GIS  związane z organizacją i przebiegiem egzaminu maturalnego i potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie oraz wytyczne związane z organizacją konsultacji maturalnych  w szkole.

Szanowni Państwo,

W zakładce Uczeń- w miejscu: egzamin maturalny, umieszczone zostały wytyczne związane z organizacją i przebiegiem egzaminu maturalnego i potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie. Proszę  o dokładne zapoznanie się z nimi. Jednocześnie zwracam uwagę uczniom, którzy  przystępować będą do wymienionych egzaminów, aby przestrzegali zawartych w wytycznych warunków bezpieczeństwa osobistego.

Ponadto informuję, że od 25 maja 2020r. będą mogły odbywać się na terenie szkoły konsultacje maturalne z udziałem nauczycieli i uczniów klas TB IV, TE IV i LO III. Harmonogram konsultacji uzależniony jest od deklaracji uczniów udziału w nich i zostanie umieszczony na stronie internetowej szkoły w terminie do 22 maja 2020r. W tej sprawie wychowawcy klas oraz nauczyciele przedmiotów maturalnych będą kontaktować się z maturzystami. Osobiście zachęcam wszystkich maturzystów, aby skorzystali z możliwości dodatkowego przygotowania się do egzaminu.

Marek Zawisza
Dyrektor
Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących
w Jarosławiu

Share on facebook
udostępnij

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.