KOMINIKAT DYREKCJI SZOŁY

W związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej od czwartku 12.03.2020 r. do 25.03.2020 r. we wszystkich szkołach zostają zawieszone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze.
W tym czasie nauczyciele i wychowawcy klas będą kontaktować się z uczniami poprzez dziennik elektroniczny, zadając zadania, tematy powtórkowe lub zakres nowego materiału nauczania oraz ustalając inne działania związane z nauką przedmiotu. Prosimy śledzić na bieżąco dziennik elektroniczny.
W czasie 14-dniowego okresu zawieszenia zajęć w szkole prosi się o ograniczenie wyjść w miejsca publiczne, a ten okres traktować jako czas kwarantanny.
Share on facebook
udostępnij

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.