Godziny dostępności
Elearning

Kolejny znaczący sukces recytatorski.

W dniu 5 marca br. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbyły się eliminacje wojewódzkie do V Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego „W kręgu poezji i prozy lagrowej więźniarek obozu KL Ravensbrück”. Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy i patronatem honorowym Ministra Edukacji Narodowej.

Komisja konkursowa wyłoniła jedną finalistkę – Wiktorię Kopeć z Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących im. Króla Kazimierza Wielkiego w Jarosławiu, która wraz z opiekunem weźmie udział w Gali Finałowej w Rudzie Śląskiej, a następnie w wyjeździe pamięci do Niemiec (Miejsce Pamięci i Przestrogi KL Ravensbrück). Gratulujemy Wiktorii i życzymy kolejnych sukcesów 🙂

 

Fot. Katarzyna Gajda-Bator (IPN Rzeszów)

86-250627

M.St

Share on facebook
udostępnij
Facebook

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

Skip to content