Kamil Masełko – I miejsce w ogólnopolskim Turnieju Budowlanym „Złota Kielnia”

Kamil Masełko, uczeń Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Jarosławiu, zdobył I miejsce w ogólnopolskim Turnieju Budowlanym „Złota Kielnia”

Od 1 do 4 lutego 2022 r., podczas międzynarodowych targów budowlanych BUDMA w Poznaniu, odbył się Finał Centralny 50-tej edycji Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”. Uczestnicy mierzyli się w jednej z siedmiu konkurencji: montaż systemów suchej zabudowy, murarstwo i tynkarstwo, malarstwo, dekarstwo, posadzkarstwo oraz instalacje sanitarne. W każdej z nich startowało 6-ciu najlepszych uczniów szkół branżowych z całej Polski.

Kamil Masełko, uczeń klasy 3WMp, zaprezentował się w zawodzie murarz-tynkarz, a do startu przygotowali go Magdalena Niedźwiedź, Paulina Strach i Dorota Przytocka – nauczyciele przedmiotów zawodowych z ZSBiO oraz Marian Kubejko – nauczyciel zajęć praktycznych z CKZiU w Jarosławiu. Laureaci zostali zwolnieni z części teoretycznej egzaminów zawodowych w wybranych kwalifikacjach i otrzymali cenne nagrody.

Serdecznie gratulujemy!

 

Kamil Masełko – I miejsce w ogólnopolskim Turnieju Budowlanym „Złota Kielnia” 1 Kamil Masełko – I miejsce w ogólnopolskim Turnieju Budowlanym „Złota Kielnia” 2 Kamil Masełko – I miejsce w ogólnopolskim Turnieju Budowlanym „Złota Kielnia” 3 Kamil Masełko – I miejsce w ogólnopolskim Turnieju Budowlanym „Złota Kielnia” 4 Kamil Masełko – I miejsce w ogólnopolskim Turnieju Budowlanym „Złota Kielnia” 5 Kamil Masełko – I miejsce w ogólnopolskim Turnieju Budowlanym „Złota Kielnia” 6 Kamil Masełko – I miejsce w ogólnopolskim Turnieju Budowlanym „Złota Kielnia” 7

Share on facebook
udostępnij

Kalendarz

październik 2022
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Media społecznościowe

E-Learning

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

Skip to content